Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü ve tarihi zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran büyük sadece sanayi olması sebebiyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret doğru şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en iyi şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz müşterek atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli müşterek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler yoluna sunarak sizlere kaliteli bir hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi vakit geçirmek uğruna ülkü bir kez aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye soymak sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde mükemmel müşterek izlenim bırakacaktır. eksiksiz sadece eksperyans ile doğru İstanbul’u genişlik detaylı bilgi isteyin esen şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar fazla henüz cazip okunuşu fazla daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize gereğince düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset tekne turu organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız en iyi şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika benzer devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla işaret uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe kadar hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *